Наш проєкт «Від лави запасних до ПЕРЕМОЖЦІВ» спрямований на впровадження нового підходу до викладання фізичної культури у школі. Бо саме у школі формується поняття “фізичної культури”,  як важливої складової здорового способу життя. На жаль, застарілі методи навчання, нормативи та відсутність інвентарю відштовхують дітей від уроків фізкультури, та й взагалі від спорту. Тому основна мета зацікавити дітей, дати їм можливість обирати для себе той вид спорту, який їм до вподоби. Новий формат передбачає застосування на уроках фізичної культури варіативних модулів, які базуються на сучасних, різноманітних видах спорту, таких як: корфбол, петанк, флорбол, черлідінг, волейбол, бадмінтон, фризбі, регбі. 

https://gof.org.ua/campaigns/do-peremozhcziv/  проект на платформі GoF (краудфандингова платформа освітніх проектів).

Ура! Проєкт “Від лави запасних до Переможців” РЕАЛІЗОВАНО!

Упродовж 6 місяців команда наших учнів Володимирівського ЗЗСО “Успіх” разом із командами 22 шкіл із різних регіонів України брали участь у проєкті “ConnectED: Освіта, що єднає”, який реалізувався за програмою «Зміцнення громадської довіри» (UCBI II), агентства з міжнародного розвитку США (USAID) та у партнерстві з ГО «Центром інноваційної освіти «Про.Світ». У ході реалізації проєкту проводились навчання з проєктного менеджменту та краудфандингу, а потім команди активно збирали кошти на реалізацію своїх проєктів. Результатом спільної праці команд стали 8 успішних проєктів на краудфандинговой платформі «GoF»https://gof.org.ua/campaigns/do-peremozhcziv/.

Команда Володимирівського ЗЗСО «Успіх» Широківської сільської ради у складі учнів: Чернишева Геннадія (11 клас), Ференчук Анни (9 клас), Зуєвої Олени (10 клас), Шпак Анастасії (9 клас), Шибашова Володимира (10 клас) разом з педагогом-організатором Тонкошкур Ольгою Володимирівною і командою-партнером із загальноосвітньої школи м. Шепетівка на чолі з учителем фізкультури Шуляковим Олексієм Юрійовичем працювали над викликом “Біг по колу: фізкультура рівних можливостей”, який було реалізовано у проєкті “Від лави запасних до Переможців”. Слід зазначити, що у створенні цього проєкту було залучено великак кількість учнів 6 – 11 класів. Цей проєкт став втіленням наших ідей і наших мрій, але тільки завдяки підтримці наших доброчинців, вони стали реальністю.

І тепер уроки фізкультури у нашій школі будуть цікавішими і кожен зможе займатися за своїми можливостями — з`явиться петанк, флорбол, черлідінг, бадмінтон, фризбі, тєг-регбі.

Дорогі друзі, наші щирі доброчинці, спасибі вам за вашу підтримку, віру та натхнення! Керівництво нашої Широківської громади на чолі з головою Коротенко Денисом Олександровичем своєю підтримкою допомогли забезпечити впевнений старт нашому проєкту. Учителі, учні, батьки, друзі, підприємці, ваша підтримка надала нашим мріям крила, а нам – впевненості.

Особливе спасибі хочемо сказати нашій директорці – Кондрус Олені В’ячеславівні, яка впевнено і цілеспрямовано вела нас до перемоги.

Наші доброчинці:

Коротенко Д.О., Ставицька О.С., Агєнтаєва В., Лобач О., Шкабарня І.В., Тонкошкур О.В., Рибалко А.О., Серпічьова А., Савченко Т.В., Гаврилець Н.В., Крамарець О.А., Волкова А.В., Киричук В.О., Паламар О. М. ТОВ «Авента-Січ» , Завада Ю.І., Лук’яненко Д., Статьєва С., Кущ О.В., Киризюк Л.В., Щербина В.В., Вербовщук Є., Прокофьєв С.О., Шахова О.М., Паламарчук Т.Г., Бодаренко І.Г., Шидей Д., Собчук Н., Волков П.Д., БФ «Благодія» Володимирівський ЗЗСО «Успіх»., Фонд ГОФ, Пашкова А., Малишкіна Н. та ще багато інших.